Sięgnij z nami po więcej!

BioStat CBR
Szkolenia
Badania
Statystyka
Analizy
Centrum Badawczo-Rozwojowe BioStat® znajduje się w gronie komercyjnych jednostek naukowych posiadających status CBR w rejestrze prowadzonym przez Ministra Przedsiębiorczości i Technologii.

Interdyscyplinarny zespół B+R tworzą naukowcy, statystycy, biotechnolodzy \ i innowatorzy IT. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze CRO badań klinicznych.
Nasz zespół

Nasi eksperci

Absolwentka matematyki Uniwersytetu w Białymstoku i matematycznych metod informatyki na Politechnice Białostockiej. Statystyk Centrum Badawczo-Rozwojowego BioStat. Pełniła rolę głównego statystyka badań klinicznych prowadzonych między innymi przez CELON Pharma oraz Takedę. Posiada również kilkuletnie doświadczenie jako analityk oceny technologii medycznych.

Anna Zabielska
Statystyk, ekspert BioStat

Wykładowca i pracownik naukowy Uniwersytetu Śląskiego na wydziale Matematyki. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, doktor matematyki i Specjalizuje się w biomatematyce, w BioStat pełni funkcję osoby odpowiedzialnej za obszary statystyczne w badaniach klinicznych (plany analiz, dobór metod, opracowania statystyczne).

Dr Andrzej Tomski
Statystyk, ekspert BioStat

Dr inż. matematyki  - wydziału Matematyki Stosowanej, AGH w Krakowie  W latach 2003-2012 pracownik naukowy Instytutu Matematyki Politechniki Śląskiej. Autorka kilkudziesięciu publikacji naukowych z zakresu matematyki stosowanej, uczestnik licznych konferencji zarówno w kraju jak i zagranicznych. Prowadzi konsultacje i szkolenia ze statystyki w badaniach medycznych i klinicznych.

Dr inż. Ewa Tkocz-Piszczek
Statystyk/matematyk

Absolwent Statystyki Uniwersytetu w Katowicach. w latach 2002-2012 prowadził zajęcia ze statystyki i ekonometrii na Uniwersytecie Ekonomicznym (Katedra Statystyki i Ekonometrii). Autor kilkudziesięciu publikacji naukowo-badawczych i referatów z zakresu zastosowania data mining/metod ilościowych w branży farmaceutycznej. Od 20 lat związany z badaniami klinicznymi w obszarze tworzenia planów statystycznych, randomizacji, budowy eCRF do badań.

Rafał Piszczek
Statystyk

Statystyk i ekonometryk. W latach 2017-2021 pracownik Pracowni Zastosowań Matematyki w Ekonomii AGH. Doktor w dziedzinie nauk społecznych, rozwijająca w swojej dysertacji zagadnienia bardziej zaawansowanych analiz statystycznych w naukach społeczno-ekonomicznych. W 2021 roku nominowana do Lauru Dydaktyka AGH. Autorka i współautorka kilku publikacji naukowych związanych z analizą danych i statystyką. Statystyk Centrum Badawczo-Rozwojowego BioStat.

Dr Aneta Piechaczek
Statystyk, ekspert BioStat

dr Sebastian Musioł, doktor nauk ekonomicznych, badacz rynku, praktyk PR, nauczyciel, ekspert ds metodologii w BioStat. Publikacje naukowe w zakresie komunikacji, marketingu, medioznawstwa i ekonomiki mediów, ekonomii, historii myśli ekonomicznej. Certyfikowany tutor.

dr Sebastian Musioł
ekspert ds metodologii w BioStat

Marcin Szlezinger – ekspert Centrum Badawczo-Rozwojowego Biostat, wieloletni menadżer branży badan klinicznych, szkoleniowiec. Przez ostatnie lata współpracował z wiodącymi koncernami farmaceutycznymi i firmami badawczymi. Pracował m.in. na stanowiskach: Clinical Research Associate, Clinical Research Consultant, Clinical Research Manager/Sponsor’s Representative czy Senior Clinical Operationsi. Manager.Jako menadżer brał udział w badaniach klinicznych z obszarów: ortopedii, ginekologii, ortopedii, onkologii, reumatologii, neurologii, medycyny estetycznej, dermatologii, pulmonologii, diabetologii, urologii, nefrologii i chirurgii.

Marcin Szlezinger
ekspert CBR Biostat

Dyrektor działu statystyki w Centrum Badawczo-Rozwojowym Biostat. Brał udział w kilkudziesięciu badaniach klinicznych, w których odpowiadał m.in. za tworzenie sekcji statystycznych protokołów, projektowanie narzędzi do zbierania danych, plany analiz statystycznych oraz raporty statystyczne. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie na kierunku biotechnologii. Tytuł doktora nauk w dziedzinie fizjologii roślin uzyskał w Instytucie Botaniki Polskiej Akademii Nauk. Pasjonat wykorzystania metod bayesowskich w analizach statystycznych. Z Pythona korzysta na co dzień od ponad 15 lat.

dr Marian Płaszczyca
ekspert CBR Biostat
Dołącz do naszego zespołu już dziś!
Buduj serwis szkoleniowy razem z nami. Zaproponuj program szkolenia,
które chciałbyś przeprowadzić i udostępniać na naszej platformie.