Sięgnij z nami po więcej!

BioStat CBR
Szkolenia
Badania
Statystyka
Analizy
Centrum Badawczo-Rozwojowe BioStat® znajduje się w gronie komercyjnych jednostek naukowych posiadających status CBR w rejestrze prowadzonym przez Ministra Przedsiębiorczości i Technologii.

Interdyscyplinarny zespół B+R tworzą naukowcy, statystycy, biotechnolodzy \ i innowatorzy IT. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze CRO badań klinicznych.
Nasz zespół

Nasi eksperci

Absolwentka matematyki Uniwersytetu w Białymstoku i matematycznych metod informatyki na Politechnice Białostockiej. Statystyk Centrum Badawczo-Rozwojowego BioStat. Pełniła rolę głównego statystyka badań klinicznych prowadzonych między innymi przez CELON Pharma oraz Takedę. Posiada również kilkuletnie doświadczenie jako analityk oceny technologii medycznych.

Anna Zabielska
Statystyk, ekspert BioStat

Wykładowca i pracownik naukowy Uniwersytetu Śląskiego na wydziale Matematyki. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, doktor matematyki i Specjalizuje się w biomatematyce, w BioStat pełni funkcję osoby odpowiedzialnej za obszary statystyczne w badaniach klinicznych (plany analiz, dobór metod, opracowania statystyczne).

Dr Andrzej Tomski
Statystyk, ekspert BioStat

Dr inż. matematyki  - wydziału Matematyki Stosowanej, AGH w Krakowie  W latach 2003-2012 pracownik naukowy Instytutu Matematyki Politechniki Śląskiej. Autorka kilkudziesięciu publikacji naukowych z zakresu matematyki stosowanej, uczestnik licznych konferencji zarówno w kraju jak i zagranicznych. Prowadzi konsultacje i szkolenia ze statystyki w badaniach medycznych i klinicznych.

Dr inż. Ewa Tkocz-Piszczek
Statystyk/matematyk

Absolwent Statystyki Uniwersytetu w Katowicach. w latach 2002-2012 prowadził zajęcia ze statystyki i ekonometrii na Uniwersytecie Ekonomicznym (Katedra Statystyki i Ekonometrii). Autor kilkudziesięciu publikacji naukowo-badawczych i referatów z zakresu zastosowania data mining/metod ilościowych w branży farmaceutycznej. Od 20 lat związany z badaniami klinicznymi w obszarze tworzenia planów statystycznych, randomizacji, budowy eCRF do badań.

Rafał Piszczek
Statystyk

Ponad 13 lat doświadczenia w badaniach klinicznych włączając 4 lata monitorowania oraz ponad 4 lata zarządzania globalnie badaniami: klinicznymi komercyjnymi, niekomercyjnymi, obserwacyjnymi we wszystkich fazach. Doświadczenie zarówno w pracy w CRO jak i u Sponsora. 5 letnie doświadczeniu w prowadzeniu szkoleń we wszystkich obszarach dotyczących operacyjnego zarządzania badaniami.

Małgorzata Kubicka

Statystyk i ekonometryk. W latach 2017-2021 pracownik Pracowni Zastosowań Matematyki w Ekonomii AGH. Doktorantka Wydziału Zarządzania AGH na kierunku Nauki o zarządzaniu i jakości, rozwijająca w swojej dysertacji zagadnienia bardziej zaawansowanych analiz statystycznych w naukach społeczno-ekonomicznych. W 2021 roku nominowana do Lauru Dydaktyka tejże uczelni. Autorka i współautorka kilku publikacji naukowych związanych z analizą danych i statystyką. Statystyk Centrum Badawczo-Rozwojowego BioStat.

Aneta Piechaczek
Statystyk, ekspert BioStat
Dołącz do naszego zespołu już dziś!
Buduj serwis szkoleniowy razem z nami. Zaproponuj program szkolenia,
które chciałbyś przeprowadzić i udostępniać na naszej platformie.
Skontaktuj się z nami!